12/17/2013

Weekend getaway

Ma ühest küljest ei tahaks üldse alustada seda postitust nutulauluga, et oi-oi kui ammu pole kirjutanud. Samas tunnen aga, et kui ma üle kolme nädala siia oma nägu taas näitan, tundub kuidagi kohatu mitte midagi öelda. Vabandus on ikka same old, et miskipärast kipub detsember paratamatult kuidagi kahtlaselt kiirelt minema ja külla tahavad tulla erinevad kriisid, sealhulgas vana hea ajakriis.
Aga selle kõige tegi vähemalt kaheks päevaks heaks pisike getaway peikaga jõulusesse Tallinna. Pole vist üllatus, et ma olen suur jõulude ja kõige sellega seonduva armastaja (olgu, paksult inimesi täis kaubanduskeskused võib vist siiski julgelt välja jätta), seega oli minu jaoks täiesti kohustuslik ühel nädalavahetusel Tallinnase minna, et mõnusalt jõuluses vanalinnas ringi jalutada, kuuma glögi juua ja ümbritsevat imetleda. Oleks veel valge lumevaip ka maas olnud, oleks täiesti ideaalne kõik, kuid ma usun, et küllap ka see varsti meile jõuab. Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled
Once again it's been way too long since I last posted... 
But let's face it, for some reason December is always a little hectic. 
Despite the current craziness and lack of time the boy and I still did take some time off for a little weekend getaway to Tallinn to admire the beauty of our capital city during Christmas time. There's a beautiful Christmas Market held in the Town Hall Square which I, as a huge Christmas lover, absolutely love. So it was an absolute must-do for me to go there before it ends. It was so nice to walk around the old town, drink mulled wine, breathe in that wonderful Christmas feeling around us and just enjoy each other's company. The only thing that was missing was snow but I'm sure it will arrive here soon. 

4 comments:

 1. ei tea jah, kuidas detsember alati nõnda hullumeelseks kujuneb, et alguses vaatad, oh, kuu või kaks jõuludeni aega, aga järgmisel hetkel on sellest vaid närune nädal saanud :S igatahes just nii alati juhtub.
  aga seoses selle jõuluturuga on küll tore äratundmisrõõm, sest jalutasime ka põgusalt läbi sealt eelmisel nädalavahetusel. minu lemmikud olid muidugi põdrapoisid :) aga glögi jõime hoopis stockis ja maitses ka mõnusalt.
  ps. reisil olles ära palun pildistamisega koonerda! :D

  ReplyDelete
 2. beautiful photos! I love Christmas markets. Hope you have a wonderful holiday! :D

  ReplyDelete
 3. It seems like an absolutely beautiful, Christmas magical weekend;)
  In advance have a wonderful Christmas time and very happy New Year!

  Xx

  Alexandra

  www.fashio-bridge.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. It really is one of the most beautiful times of the year. If it isnt the most beautiful. Mulled wine is so good!!
  I hope you really enjoyed Christmas and the very best wishes for the new year!!

  Love,

  Birgit
  Geordendechaos.wordpress.com

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...