12/31/2013

My NYE essentials

Untitled
Kuigi praegu mõnulen veel pidžaamas ja sassis juuksekrunnis, siis õige pea võtab selle kõik üle aastalõpu pidustustega kaasnev sits, sats ja sädelus. No olgu, sel aastal ma tegelikult teab kui väga ei sädelegi. Kleit on täitsa tavaline must, kuid sära ja sädelust lisab tavalisele mustale minu puhul pigem tavapäratud kuldsed küüned (millal siis veel kui mitte aastavahetusel?), kuldsed ehted ning küpspunased huuled. Õhtul on mind saatmas minu truu käekott, mis on küll pisike-pisike, kuid kuhu ma olen vaikselt õppinud mahutama kõik eluks vajaliku. 

Igatahes, ma siiralt loodan, et tänane õhtu tuleb teil kõigil meeldejääv, et möödunud aasta oli parim seni ning et uus aasta tuleb sellest veelgi parem! Sel aastal ma tagasi vaatavat postitust aastasse 2013 teha ei jõua, kuid võin öelda, et hoolimata väikestele ja vist ka küllaltki loomulikele viperdustele teel, oli 2013 minu jaoks siiski äge ja vaheldusrikas aasta täis uusi inimesi, uusi kogemusi, uusi kohti, uusi maitseid, uusi... 

Mis siis ikka, kohtume juba järgmisel aastal ja siis ma räägin ehk pisut lähemalt ka oma nii umbes pooleteise nädala tagusest lühikesest reisist Islandile.
Ilusat vana-aasta lõppu! 

xx

Before I head out for tonight's NYE celebrations, I wanted to show you my essentials for tonight. Right now I'm still in my pj's but soon I will put on something more glamorous. Well, ok, let's face it, it's just a black dress I'm gonna wear tonight, so not that shiny and glamorous after all, but I will add some sparkle to it with Chanel Peridot nail polish - perfect for new years eve manicure - some sparkly golden jewelry and voila! . 

I sincerely hope your new years eve is gonna be memorable, your bygone year was the most amazing so far and that the new year ahead is gonna be even more amazing! I'm not gonna do a "best moments of 2013" post like I did last year but I can say that despite some small and I guess pretty natural bumps on the road 2013 was a great year filled with new people, new experiences, new places, new tastes, new... 

So, I guess I'll see you next year and then I will tell you a little bit about a short trip I took to Iceland about a week and a half ago. 
Have a great new years eve!

7 comments:

 1. Imeilusat aastavahetust! :)

  ReplyDelete
 2. no ei ole üldse sellist tunnet, et aasta oleks vahetunud. 2013 nagu libises mööda. täielik müstika lihtsalt. aga sellegi poolest - head uut!! ja et see uus ei kaoks kuskile, vaid ikka näitaks ennast rohkem!

  ReplyDelete
  Replies
  1. ma ei saa teha muud kui nõustuda: aasta läks tõepoolest kuidagi eriti kiiresti... aga sulle ka ilusat uut aastat, Maiken! :)

   Delete
 3. Black - gold and red - the most chic and classy combination - a very glamorous way indeed to enter into a new year. Beautiful essentials dear Hebe! I hope that the New Year will bring you only positive emotions, big smiles and enormous success! Thank you for your always sweet comments and notes. I'm also very happy to get to know you via our blogs;)

  Take care!

  Xx

  Alexandra

  www.fashion-bridge.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. thank you Alexandra! same to you! :) happy new year!

   Delete
 4. Wow ! So nice and beautiful blog ! Do u wanna follow each other ? if yes , just follow me and let me know i will follow u back as soon as it possible :*

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...